0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Darba cimdi (19)

Nav noliktavā
 darba cimdi Plankumaini (melni) (KD620-2)  darba cimdi Plankumaini (melni) (KD620-2)

Darba cimdi Plankumaini (melni) Universāls izmērs..

0,34€

Dzelteni aizsargcimdi ar atstarojošām aplikācijām. Balta apakša no sintētiska amara auduma, augšdaļa no blīva sintētiska atstarojoša auduma ar papildus aplikāci..

7,00€

Viegli aizsargcimdi: Priekšējā daļa no sintētiska auduma / amara tipa pelēkā krāsā / virsa - tumši zila kokvilnas trikotāža. Manšete - gumija ar velcro aizdari ..

3,00€

Aizsargcimdi celtniecībai, montāžai, tīrīšanai, transportēšanai utt., 10 izmērs.• tie nodrošina ļoti labu saķeri• izturīgi pret eļļām, taukiem, nobrāzumiem un c..

4,00€

Aizsargcimdi celtniecībai, montāžai, tīrīšanai, transportēšanai utt., 10 izmērs.• tie nodrošina ļoti labu saķeri• izturīgs pret eļļām, taukiem, nobrāzumiem un c..

3,00€

Viegli aizsargcimdi:  priekšpuse no mīkstas ādas / kazas vai aitas baltā krāsā / augšdaļa - trikotāžas kokvilna sarkanā krāsā, gumijas aproce ar velcro aiz..

4,00€

Ādas cimdi: balti, plaukstas locītavā izvilkti, aproce apgriezta ar baltu caurumu, apdarināta ar velcro aizdari. izmērs 10.Mērķis / pielietojumsRoku aizsardzība..

4,00€

Ādas cimdi, dzelteni, plaukstas augšdaļa no tekstila, apakšdaļa klāta ar ādu. izmērs 10.Mērķis / pielietojumsRoku aizsardzībai dažādu darbu veikšanas laikā...

5,00€

Sintētiskie cimdi no "mākslīgās ādas" + sintētiskā spandeksa auduma. Tiem ir pastiprinājumi satvērienā un pirkstu galos. Elastīga aproce ar velcro aizdari. Meln..

9,50€

Sintētiskie cimdi no "mākslīgās ādas" + sintētiskā spandeksa auduma. Neslīdoši "silikona pilienu" aplikācijas satveršanas daļā un pirkstu galos atvieglo priekšm..

9,00€

Sintētiskie cimdi no sintētiska materiāla roktura daļā. Augšdaļa ir izgatavota no auduma spilgti dzeltenā krāsā, lai uzlabotu redzamību. Iešūta plāna gumijas ma..

9,50€

Cimdi izgatavoti no izturīga sintētiska auduma. Tiem satvēriena daļā ir pastiprinājumi, nogriezta puse pirkstu garuma. Elastīga aproce ar velcro aizdari. Melna ..

9,00€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 54 (Kopā lapu - 5)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv