0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Respiratori

YT-74980 pretputekļu respiratori FFP1 aizsardzības klasē ar izelpas vārstu. Četru slāņu struktūra ir iekšējo darba slāņu, ti, filtrēšanas un speciāla karstā gai..

4,00€

Plakanā filtra pusmaska ​​ar aizsardzības klasi P2 ar izelpas vārstu. Paredzēts elpceļu aizsardzībai pret putekļiem, dūmiem, cieto daļiņu aerosoliem un šķidriem..

2,00€

Formas filtrējošas pusmaskas ar aizsardzības klasi P2 ar izelpas vārstu. Paredzēts elpceļu aizsardzībai pret putekļiem, dūmiem, cieto daļiņu aerosoliem un šķidr..

6,00€

FFP2 KLASES SALOKAMĀS PUTEKĻU MASKAS AR IZPLŪDES VĀRSTU 5 GAB.YT-74981 pretputekļu respiratori FFP2 aizsardzības klasē ar izelpas vārstu. Četru slāņu struktūra ..

5,00€

YT-74982 pretputekļu respiratori FFP3 aizsardzības klasē ar izelpas vārstu. Četru slāņu struktūra ir iekšējo darba slāņu, ti, filtrēšanas un speciāla karstā gai..

8,00€

Pretpiesārņojuma maska ​​PZ1..

2,50€

Filtra formas pusmaska ​​ar aizsardzības klasi P1 ar izelpas vārstu. Paredzēts elpceļu aizsardzībai pret putekļiem, cieto daļiņu aerosoliem un šķidriem aerosoli..

1,50€

Filtra formas pusmaskas ar aizsardzības klasi P1 ar izelpas vārstu. Paredzēts elpceļu aizsardzībai pret putekļiem, cieto daļiņu aerosoliem un šķidriem aerosolie..

4,00€

Plakani filtra respiratori ar P1 aizsardzības klasi ar izplūdes vārstu. Izstrādāts, lai aizsargātu elpceļus no putekļiem, daļiņu aerosoliem un šķidriem aerosoli..

5,00€

Filtra formas pusmaskas ar aizsardzības klasi P1 ar izelpas vārstu. Paredzēts elpceļu aizsardzībai pret putekļiem, cieto daļiņu aerosoliem un šķidriem aerosolie..

8,00€

Respiratori ar plakanu filtru ar P1 aizsardzības klasi ar izelpas vārstu. Paredzēts elpceļu aizsardzībai pret putekļiem, cieto daļiņu aerosoliem, šķidriem aeros..

7,00€

Respiratori ar plakanu filtru ar aizsardzības klasi P1. Paredzēts elpceļu aizsardzībai pret putekļiem, cieto daļiņu aerosoliem un šķidriem aerosoliem līdz 4 x N..

4,00€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 21 (Kopā lapu - 2)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv