0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Darba apģērbi un aizsarglīdzekļi (26)

Prettrokšņa austiņas, kas integrētas ar maināmām pelēkām aizsargbrillēm. Aizsargā ne tikai lietotāja dzirdi, bet arī acis. Tempļi ar regulējamiem lodveida savie..

18,00€

Prettrokšņa austiņas, kas integrētas ar maināmām pelēkām aizsargbrillēm. Aizsargā ne tikai lietotāja dzirdi, bet arī acis. Tempļi ar regulējamiem lodveida savie..

18,00€

Ādas Instrumentu Josta Ar Kabatām (78750)

Montāžas josta ar 11 kabatām paredzēta nelielu instrumentu noturēšanai un pārnēsāšanai darba vietā.Izgatavota no mīkstas ādas. Kabatas piešūtas biezas, stipras ..

5,00€

..

4,00€

Tīkla sejas vairogs ir II kategorijas acu un sejas aizsargs, kas paredzēts aizsardzībai pret mehāniskiem apdraudējumiem. Tas aizsargā pret liela ātruma daļ..

16,00€

Aizsargbrilles:optimāls acu zonas pārklājumsbez noguruma, pateicoties viļņu frontei optimizētai diska formaipret skrāpējumiemoptimāla atbilstībaar ausu āķiemAps..

5,00€

Aizsargbrilles:ar UV aizsardzībusportisks dizainsoptimāla atbilstība pret skrāpējumiemTehniskie datiStiklu krāsa: PelēkaIepakojums piemērots piekarināšanai pie ..

7,00€

Aizsargbrilles:ar UV aizsardzībusportisks dizainsoptimāla atbilstība pret skrāpējumiemTehniskie datiStiklu krāsa: CaurspīdīgaIepakojums piemērots piekarināšanai..

7,00€

Aizsargbrilles:pelēki tonētasar 2 gaismas diodēm tumšu sagatavju apgaismošanaiTehniskie datiStikla krāsa: PelēkaIepakojums piemērots piekarināšanai pie sienasBr..

8,00€

Aizsargbrilles: izgatavotas no polikarbonāta.Iir 1. optiskā klase. Izstrādātas, lai aizsargātu acis no zemas trieciena enerģijas šļakatām un šķidruma šļakatām, ..

3,00€

Aizsargbrilles, kas paredzētas redzes aizsardzībai pret mehāniskiem apdraudējumiem.optiskā klase: 1 - augstākā redzes lauka kvalitāte, ieteicama nepārtrauktai d..

3,00€

Aizsargbrilles (74508)

Aizsargbrilles: - 1. optiskā klase- ventilācijas atveres, lai novērstu iztvaikošanu briļļu iekšpusē- paredzētas, lai aizsargātu acis pret cietu priekšmetu šķemb..

3,00€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 308 (Kopā lapu - 26)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv