0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Instrumenti elektriķiem (179)

AprakstsIdeāla instrumentu kombinācija dažādiem elektroinstalācijas darbiem.aprīkoti ar izolētiem instrumentiem un testēti saskaņā ar DIN EN/IEC 60900.VDE izolā..

259.00€

AprakstsIdeāla instrumentu kombinācija izmantošanai elektroinstalācijās vai hibrīda un elektrisko transportlīdzekļu remonta un apkopes darbiem, kas aprīkota ar ..

575.00€

Mērīšanas elementu komplekts multimetriem. Tas ir ideāli piemērots ātrai elektroiekārtu testēšanai vieglajās un kravas automašīnās. Piegādāts parocīgā iepakojum..

17.00€

Produkta aprakstsYT-23051 knaibles ar sprūdrata mehānismu uzmavu savienotāju presēšanai. Knaibles ir izgatavotas no oglekļa tērauda, kas pakļauts oksidācijas pr..

29.70€

UNIVERSĀLAIS RIPPER DIGITĀLAIS MULTIMETRSUniversāls skaitītājs, tas apmierinās speciālistu un DIY entuziastu vajadzības.Plašs līdzstrāvas un sprieguma mērī..

8.00€

UNIVERSĀLAIS MAR-POL DIGITĀLAIS MULTIMETRSUniversāls skaitītājs, tas apmierinās speciālistu un DIY entuziastu vajadzības.Liels un viegli lasāms ekrāns ar 25 mm ..

11.00€

LODĒŠANAS INSTRUMENTU KOMPLEKTSLODĒŠANAS KOMPLEKTS ir aprīkots ar 60W lodāmuru, paredzēts servisa darbiem ar skārda izmantošanu.Pateicoties vienmērīgai regulēša..

38.00€

ENERĢIJAS PATĒRIŅA SKAITĪTĀJSPateicoties šai ierīcei, mēs uzzināsim, cik maksāsim par šo ierīču lietošanu!Kā izmantot?Iestatiet likmi uz kWhPievienojiet vatmetr..

15.00€

Naži izgatavoti no augstākās kvalitātes CrV hroma-vanādija tērauda;griešanas malas ir precīzi apstrādātas, nodrošinot precīzu griezumu;liels griešanas spēks, li..

9.00€

Izpārdots
Universāla Servisa Skapju Atslēga (9803) Universāla Servisa Skapju Atslēga (9803)

Sadales skapju vadības ierīču, gaisa kondicionēšanas, ventilācijas, piekļuves paneļu, dienesta durvju tehnisko slēdzeņu atvēršana un aizvēršana;arī ielu apgaism..

3.00€

Atslēgas izmēri 72 x 72 mm, rokas 9 mm, uzgaļi ar trīsstūrveida profiliem 2x kvadrātveida un apaļi ar wypustami /kvadrāts 6 mm8 mm kvadrātstrīsstūris 10 mmriten..

4.35€

Paredzēts gaisa kondicionēšanas tehnisko slēdzeņu atvēršanai un aizvēršanai,ventilācija, kastes ar ūdens, gāzes, elektrības skaitītājiem utt.• izgatavots no ZnA..

4.05€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 211 (Kopā lapu - 18)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv