0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Pneimatiskais Aprīkojums Un Aksesuāri

Aerogrāfs no nerūsējošā tērauda, papildus pārklāts ar pretkorozijas pārklājumu.Darbības laikā aerosola sviru velk atpakaļ ar pirkstu, savukārt iebūvētā atspere ..

43,00€

Aktīvo putu pistole Tornado 1 Marpol (M80720)

Jaunais profesionālais pianownica ražo ļoti sausu putu. Ideāli piemērots stipri piesārņotu vertikālo ..

21,00€

Jaunais profesionālais pianownica ražo ļoti sausu putu. Ideāli piemērots stipri piesārņotu vertikālo ..

38,00€

Viegls un parocīgs dizains. 1/4 " saspiesta gaisa savienojums...

12,00€

Ātrais savienojums garantē perfekti noslēgtu pneimatisko uzstādīšanuUniversālais risinājums nodrošina perfektu katra savienojuma hermētiskumu.Augsta produkta iz..

4,00€

Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas garantē izcilu pneimatisko ātro savienojuma komplekta kvalitāti.Mērķis: saspiests gaiss, ūdens, tauki, krāsa..

3,00€

SPIEDIENA SAVIENOTĀJU KOMPLEKTS 1/4 "5 gabIzgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un pievēršot uzmanību detaļām, kas garantē izcilu pneimatiskā ātrā savien..

6,00€

Jaudīgs čuguna četru virzuļu kompresors, kas ieeļļots ar eļļu ar diviem kompresijas pakāpēm. Klaņi ir ar maināmiem apvalkiem, kas pagarina to kalpošanas laiku.D..

590,00€

 Divu cilindru kompresors- ieeļļots ar eļļu-Ierīces cilindri izgatavoti no čuguna- to darbina skriemelis, kas vienlaikus atdzesē kompresoruTehniskās specif..

215,00€

- Divu cilindru kompresors- ieeļļots ar eļļu- aprīkots ar sānu gaisa dzesētāju-Ierīces cilindri izgatavoti no čuguna- to darbina skriemelis, kas vienlaikus atdz..

140,00€

DIvu CIlindru Kompresosrs Ar Dzinēju JN2090 (M806831)

Divu cilindru kompresors- ieeļļots ar eļļu-Ierīces cilindri izgatavoti no čuguna- to darbina skriemelis, kas vienlaikus atdzesē kompresoruTehniskās specifikācij..

559,00€

Elektriskā smidzināšanas pistole, ar augstu plūsmu un efektivitāti, paredzēta krāsošanai ar krāsām un lakām. Pateicoties iebūvētajam kompresoram, tam nav nepiec..

54,00€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 98 (Kopā lapu - 9)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv