0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Pneimatiskais Aprīkojums Un Aksesuāri

MAR-POL Pneimatiskā triecienatslēgas atslēgaLIELISKA JAUDAS, LĪDZSVARA UN PRECIZITĀTES KOMBINĀCIJA.Ideāla MAR-POL zīmola triecienatslēga ar maksimālo griezes mo..

79.00€

Pneimatiskais adatiskais āmurs, ko darbina saspiesta gaisa plūsma. Paredzēts metālkonstrukciju elementu noņemšanai no metālkonstrukciju elementiem virsbūves un ..

49.00€

Šo pistoli raksturo cieta  un pārbaudīta konstrukcija. Pistole ir aprīkota sprauslu, kas paredzēta lielākam virsmām, un 2 papildu sprauslas, viena gar..

13.00€

Augstas kvalitātes smidzināšanas pistole precīzai pūšanai, palīdz notīrīt netīrumus no ļoti slikti pieejamām vietām. Pistole ir cieta, un tā konstrukcija garant..

15.00€

GAISA PŪŠANAS PISTOLES KOMPLEKTS, 3 gabali ar papildu gumijas lentēmKvalitatīvs komplekts precīzai pūšanai, palīdz notīrīt piesārņotājus no ļoti slikti pieejamā..

10.21€

SPIEDIENA SAVIENOTĀJU KOMPLEKTS 1/4 "5 gabIzgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un pievēršot uzmanību detaļām, kas garantē izcilu pneimatiskā ātrā savien..

6.00€

Profesionāls pneimatisko krāsošanas instrumentu komplekts krāsošanai, lakošanai, pūšanai, attīrīšanai un uzpūšanai.Komplektā, kas ļaus praktiski veikt lielāko d..

25.00€

 1/2" pneimatiskā atslēga-Maksimālais trieciena griezes moments: 310 Nm- vidējais gaisa patēriņš: 228l / min- vāciņa gals: 1/2 "- trokšņu līmenis: 103 dB- ..

78.00€

Dizains ļauj ierīci uzstādīt pie sienas. Tas bija aprīkots ar pilnu gaisa sagatavošanas bloku. Materiāls, no kura izgatavots reduktors, ļauj ilgstoši lietot pro..

33.00€

PNEIMATISKO INSTRUMENTU KOMPLEKTSProfesionāls pneimatisko krāsošanas instrumentu komplekts krāsošanai, lakošanai, pūšanai, attīrīšanai un uzpūšanaiKomplektā, ka..

24.00€

Tehniskie dati:vītnes diametri: 10 mm, 19 mm, 21 mmPretvārsts ir piemērots kompresoriem/kompresoriem. Tas aizsargā pret saspiestā gaisa atteci no cilindra, ko i..

7.00€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 100 (Kopā lapu - 9)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv