0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Testeri Un Mērinstrumenti

Universālā veidne formu pārnešanai ir nepieciešams instruments ikvienam, kas nodarbojas ar renovācijas un celtniecības darbiem, veic DIY, būvē no koka un citiem..

12.00€

Veidne urbšanas punktu marķēšanai. Galvenā sliede ar pielietoto mēru ļauj noregulēt nozīmi līdz 25 cm dziļi mēbeļu priekšpusē. Tērauda sloksne ar trim bīdāmiem ..

12.00€

 PROTEKTORA AUGSTUMA MĒRĒTĀJSdigitālais protektora augstuma mērītājs, kas ir neaizstājams, novērtējot riepu nodiluma pakāpi. Vulkanizācijā, auto darbnīcā n..

8.00€

UNIVERSĀLAIS RIPPER DIGITĀLAIS MULTIMETRSUniversāls skaitītājs, tas apmierinās speciālistu un DIY entuziastu vajadzības.Plašs līdzstrāvas un sprieguma mērī..

8.00€

UNIVERSĀLAIS MAR-POL DIGITĀLAIS MULTIMETRSUniversāls skaitītājs, tas apmierinās speciālistu un DIY entuziastu vajadzības.Liels un viegli lasāms ekrāns ar 25 mm ..

11.00€

Diapazona meklētāja mērritenis ar LCD displeju un ekrāna fona apgaismojumuLieliski praktisks un parocīgs mērritenis ar iespēju regulēt roktura garumu !!!Mērījum..

39.00€

Digitālais attāluma mērītājslāzera darbības rādiuss līdz 50maizstās mērlenti ikdienas darbāatceras pēdējos 20 rezultātustai ir aizmugurgaismots displejs un līme..

36.00€

LODĒŠANAS INSTRUMENTU KOMPLEKTSLODĒŠANAS KOMPLEKTS ir aprīkots ar 60W lodāmuru, paredzēts servisa darbiem ar skārda izmantošanu.Pateicoties vienmērīgai regulēša..

38.00€

Tas ir lieliski piemērots degvielas sūkņu spiediena mērīšanaiPapildu funkcija VAKUUMA mērīšanaiKomplektā ietilpst arī savienojumi, pagarinājumi, uzgaļi, kas nep..

15.00€

1 manometrs 12 adapteri1x futrālis ērtai transportēšanaiKomplekts spiediena pārbaudei dzinēja eļļas sistēmā.Ļauj agrīni atklāt kļūdu eļļas sūknī vai netīro..

21.00€

Tehniskie dati:Mērījumu diapazons: 0-70 bar (0-1000 psi)Šļūtenes garums: 40 cmSvars: 2,5 kg..

29.00€

Tehniskie dati:Mērrats,/odometrs ar ŽK-ekrānu - praktiska un funkcionāla ierīce attāluma mērīšanai.Regulējamā&..

55.00€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 16 (Kopā lapu - 2)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv