0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Domkarti Un Pacēlāji

Izpildmehānisms ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, pateicoties kuriem tam ir lieliska izturība pret bojājumiem vai darbnīcas darbības grūtībām.Uni..

33.00€

HIDRAULISKĀ PRESE AR SPIEDIENU 6 TONNASIzgatavots no tērauda konstrukcijas, aprīkots ar šķērsvirziena darba plauktu ar 4 līmeņu regulēšanu.Tērauda konstrukcijaR..

135.00€

-8%
Auto Drošības Atbalsts, 6 T (M80103) Auto Drošības Atbalsts, 6 T (M80103)

RaksturlielumiAugstas kvalitātesUzticamībaIzturībaBalsti var turēt priekšmetus, kas sver līdz 6 tonnām. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem: bie..

45.00€ 49.00€

RaksturlielumiBJC® industriālā sērijaUzticamībaIzturībaDubultā drošībaKomplektā papildus gumijaPlašs augstuma regulēšanas klāstsBJC® pamatnes raksturo kvalitatī..

32.00€

RaksturlielumiUzticamībaIzturībaLiels saskares laukums ar zemiDrošiPlašs augstuma regulēšanas klāstsMAR-POL® pamatnes raksturo augstas kvalitātes darbs un plašs..

27.00€

MAR-POL domkrats ir ideāls risinājums, ko izmanto auto darbnīcās, kā arī mājas garāžās. Vienkārša, izturīga konstrukcija palielina ierīces uzticamību. Mazie izm..

21.00€

MAR-POL stabu domkrats ir ideāls risinājums, ko izmanto auto darbnīcās, kā arī mājas garāžās. Vienkārša, izturīga konstrukcija palielina ierīces uzticamību. Maz..

22.00€

MAR-POL domkarts ir ideāls risinājums, ko izmanto auto darbnīcās, kā arī mājas garāžās. Vienkārša, izturīga konstrukcija palielina ierīces uzticamību. Mazie izm..

17.00€

20T HIDRAULISKAIS DOMKRATSIdeāls risinājums:auto darbnīcasmājas garāžas.Vienkārša, izturīga konstrukcija palielina ierīces uzticamību. Mazie izmēri garantē ērtu..

40.00€

10T HIDRAULISKAIS DOMKRATSIdeāls risinājums:auto darbnīcasmājas garāžas.Vienkārša, izturīga konstrukcija palielina ierīces uzticamību. Mazie izmēri garantē ērtu..

29.00€

Servisa pacēlājs motocikliem, kvadricikliem un maziem apvidus transportlīdzekļiem.- Ļoti kvalitatīvs- Kronšteini ir pārklāti ar gumijuTEHNISKIE DATI:minimālais ..

160.00€

Darbnīcas pneimatiskais domkrats 3.5TDarbnīcas pneimatiskais domkrats 3,5T, sniegavīra tipa, izgatavots no ļoti kvalitatīviem materiāliem. Pneimatiskais pacēlāj..

130.00€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 32 (Kopā lapu - 3)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv