0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Ātrumkārba / ass / stūre

var izmantot ar taisnstūra skavas uzgriežņiem uz ass zaruprecīzai skavas uzgriežņu pievilkšanai ar griezes momenta atslēguTehniskie dati:Izvades profils: kvadr..

85.99€

rumbas uzgriežņu demontāžai un montāžaiPiemērots lietošanai ar rokas un triecienatslēgāmparedzēts lieliem pievilkšanas un atslābināšanas griezes momentiempiemē..

126.00€

uzgriežņiem uz Mercedes Benz Citaro, Evo Bus ar aizmugurējo asi ZF 132piemērots lieliem pievilkšanas un atslābināšanas griezes momentiemar 6 zobiem rievotiem ..

58.00€

aizmugurējās ass rievas uzgriežņa noņemšanai un uzstādīšanairievu uzgriežņiem uz Mercedes Benz un MAN 10/13 t zobratu asīm, hipoīda asīm un NR7/4 piekabes asīm..

129.00€

lietošanai uz priekšējās ass TGA (V982l-01)ar 6 zobiemparedzēts lieliem pievilkšanas un atslābināšanas griezes momentiemTehniskie dati:Izvades profils: īpašs p..

261.00€

piemērots lielam pievilkšanas un atslābināšanas griezes momentamTehniskie dati:Izvada profils: Ārējais sešstūrisPiedziņas profila izmērs, metriskais 36 mmPiedz..

230.00€

Iveco komerctransporta asu uzgriežņu demontāžai/montāžailieljaudas versijaPiemērots lietošanai ar rokas un triecienatslēgāmparedzēts lieliem pievilkšanas un ats..

188.00€

Iveco komerctransporta asu uzgriežņu demontāžai/montāžailieljaudas versijaPiemērots lietošanai ar rokas un triecienatslēgāmparedzēts lieliem pievilkšanas un ats..

174.00€

riteņu uzgriežņiemgan rokas, gan triecienatslēgāmpiemērots: Iveco Eurocargo, Volvo, DAFTehniskie dati:Izvades profils: sešstūrisIzpildmehānisma profila izmērs, ..

105.00€

aizmugurējās ass rumbas uzgriežņa atskrūvēšanai/pievilkšanaiPiemērots lietošanai ar rokas un triecienatslēgāmparedzēts lieliem pievilkšanas un atslābināšanas gr..

110.00€

Piemērots lietošanai ar rokas un triecienatslēgāmparedzēts lieliem pievilkšanas un atslābināšanas griezes momentiemplakanam ovālam aizmugurējās ass pārsegam BP..

88.00€

ass uzgriežņa atskrūvēšanai un pievilkšanai ar dinamometrisko atslēguPiemērots lietošanai ar rokas un triecienatslēgāmparedzēts lieliem pievilkšanas un atslābi..

99.00€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 50 (Kopā lapu - 5)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv