0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Skrāpji

Apraksts:noturīgu netīrumu, blīvju atlieku noņemšanai no tērauda un alumīnija ieplūdes kolektoriem, izplūdes kolektoriem un cilindru galvām, kā arī bremžu supor..

26.00€

Praktisks komplekts, kas palīdz veikt renovācijas darbuspiemērots visiem krāsošanas, apmetuma un remonta darbiemvieglai špakteles uzklāšanai vai vieglai tapešu ..

5.00€

AprakstsVieglai emblēmu noņemšanai uz numura zīmēm vai vējstikliemtaisna tipaviegli nomaināms un pagarināms asmensar ievelkamu cilpiņuizturīgs un stabils metāla..

20.00€

Tehniskie dati:Platums 15 mmBruto svars 18g Materiāls: Metāls..

12.00€

 Universāls skrāpju komplekts|4 gab. (363)

izturīgi divkomponentu ergonomiskas formas rokturi ar pakarināšanas atveri un metāla vāciņu lietošanai ar āmuruasmens materiāls: nerūsējošais tēraudsietver š..

19.00€

Skrāpju un nažu komplekts|27gab. (364)

t.sk. 20 dažādu izmēru asi asmeņi.ar 5 asmeņiem līmes, etiķešu utt noņemšanai.t.sk. Divkomponentu gumijas rokturis un izturīgs nazisTehniskie dati: ..

36.00€

ideāli piemērots līmēto atsvaru noņemšanai no alumīnija diskiem (automašīnām un motocikliem)piemērots ielīmēto aizsargjoslu noņemšanai no automašīnas virsbūve..

12.00€

cilindru galvu/vārstu vāku un karburatora galvas blīvju tīrīšanaipaplašināts dizains grūti sasniedzamām vietāmmetāla skrāpja asmens, platums 15 mmizliekta as..

11.00€

Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv