0
(102) (133) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Bezvada trieciena uzgriežņu atslēga | Bez ogļu | 700NM | 18 V (YT-82806)

 • Pieejamība: Pieejams
 • Ražotājs: Yato
 • Modelis: YT-82806
 • SKU kods: 1292
Šim produktam jūs varat saņemt aizdevumu.
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar konsultantu.

 • Īpašā cena:

  220.00€

  Vecā cena:

  228.00€

  Bez PVN: 181.82€

Produkta garantija un serviss - 12 mēneši.
Cenas par preču piegādi, kas sver vairāk nekā 20 kg, var atšķirties!

Jūs varat aizpildīt kredīta pieteikumu uz šo produktu, jau tagad! Minimāla kredīta noformešanas summa: 60 EURO.

Uzlādes laiks [h]: 1,5 h 3 Ah akumulatoram

Maksimālais griezes moments [Nm]: 700

Akumulatora spriegums [V]: 18

Akumulatora jauda [Ah]: 3

Baterijas tips: Li-Ion

Akumulatora statusa indikators: Jā

Rotācijas ātrums [1 / min]: 2600

Produkta apraksts

1/2 collu bezvada uzgriežņu atslēga ir optimāla jaudīga motora bez ogļu un izturīga trieciena mehānisma kombinācija ar litija jonu akumulatoru tehnoloģiju. griezes moments līdz 700 Nm ar 3 pakāpju regulēšanu (400, 550 un 700 Nm) un LED indikatoru precīza ātruma regulēšana slēdzī (potenciometrs) izturīgs motors bez sukām tangenciāls trieciens, kas aktivizēts, pievelkot / atbrīvojot labais / kreisais pagrieziena slēdzis vārpstas bremze izturīgs, gumijots korpuss 4 pakāpju akumulatora indikators aizsardzība pret akumulatora elementu pārkaršanu Pieejamās rezerves baterijas: 2 Ah (YT-82842), 3 Ah (YT-82843), 4 Ah (YT-82844) un 6 Ah (YT-82845) Komplekts: trieciena uzgriežņu atslēga 1/2 ″ līdz 1/4 ″ bitu adapteris (HEX) Li-Ion 18 V 3 Ah akumulators ātrais lādētājs (1,5 h 3 Ah akumulatoriem) parocīgs čemodāns SISTĒMA 18 V 18 V sistēma ir YATO bezvadu instrumentu sērija, ko darbina tā pati izturīgā baterija. Jūs varat iegādāties ierīces komplektā ar akumulatoru un ātro lādētāju vai solo, kas ir ideāls risinājums, paplašinot rīku komplektu. Bateriju jauda dod jums brīvību un lielāku darba komfortu. Turklāt YATO bezvada instrumenti ir izturīgi, parocīgi un nevainojami līdzsvaroti. Lai darbs ar viņiem būtu prieks. Profesionālisms Jauda, ​​mūsdienīgums, izsmalcināti risinājumi - tas viss tiek piedāvāts 18 V ierīču sērijā, kas izveidota visprasīgākajiem lietotājiem un profesionāļiem. Saglabāšana Nav nepieciešams iegādāties vairākus akumulatorus un lādētājus citiem instrumentiem. Pateicoties 18 V sistēmai, jūs ietaupāt naudu, vietu mājās un apkārtējo vidi! Izvēle Kad pieaug jūsu prasības, pieaug arī 18 V kolekcija. Plaša mājas, darbnīcu un dārza instrumentu izvēle nozīmē, ka jūs varat izveidot patiešām nepieciešamo komplektu. Parametri Uzlādes laiks [h]: 1,5 h 3 Ah akumulatoram Maksimālais griezes moments [Nm]: 700 Akumulatora spriegums [V]: 18 Akumulatora jauda [Ah]: 3 Baterijas tips: Li-Ion Akumulatora statusa indikators: YES Rotācijas ātrums [1 / min]: 2600

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods

Jaunums! Klienta karte, mūsu pastāvīgajiem klientiem ar 5% atlaidi turpmākajiem pasūtījumiem!

Tava Tehnika Klienta Karte
Pasūtīt klienta karti

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu
Caca.Lv

Tava Tehnika - Bieži uzdotie jautājumi


Interneta-veikals TAVA TEHNIKA piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde TAVA TEHNIKA līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 12,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 12,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Jūs varat apmaksāt pasūtījumu divos veidos: Tiešsaistes maksājums - ar savu internetbanku vai debetkarti. Un arī izmantojot Bankas pārskaitījumu, kur paskaidrojumā jānorāda pasūtījuma numurs.
Iespējams, plašāku informāciju jautājiet mūsu interneta veikala konsultantam.