0
66 zīmoli (79) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Einhell GC-EM 1030 Elektriskais zāles pļāvējs (3400122)

 • Pieejamība: Pieejams
 • Ražotāji Einhell
 • Modelis: 3400122
Šim produktam jūs varat saņemt aizdevumu.
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar konsultantu.

 • Īpaša cena:

  75,00€

  Vecā cena:

  80,00€

  Jūs ietaupīsiet:

  6%


Produkta garantija un serviss - 12 mēneši.
Cenas par preču piegādi, kas sver vairāk nekā 20 kg, var atšķirties!

Jūs varat aizpildīt kredīta pieteikumu uz šo produktu, jau tagad!

Produkta apraksts.

Elektriskais zāles pļāvējs GC-EM 1030 ir augstas kvalitātes, ļoti jaudīga ierīce katram vērienīgajam amatieru dārzniekam, kas atbilst visaugstākajām prasībām, pļaujot mazus zālājus. Tā jaudīgais 1000 vatu oglekļa enerģijas dzinējs lielā griezes momenta dēļ nodrošina izcilus griešanas rezultātus pat blīvā veģetācijā. 3-pakāpju aksiālā griešanas augstuma regulēšanas dēļ pļaušanas augstumu var izvēlēties vienkārši un individuāli. GC-EM 1030 ieteicams zālieniem līdz 300 m². Barošanas kabelis ir aizsargāts pret nodilumu ar deformācijas noņemšanas palīdzību. Lielie riteņi saudzē zālienu un atvieglo darbu sarežģītā reljefā. 25 litru zāles savācējs un izturīgais korpuss sastāv no augstas kvalitātes, triecienizturīgas plastmasas, kas paredzēta regulārai lietošanai. Pļāvējs ir aprīkots ar praktiski integrētu rokturi vienkāršai transportēšanai, un tam ir salokāma virzošā sliede vietas ekonomijai.

Tehniskie dati

Strāvas padeve 220-240 V | 50/60 Hz

Jauda 1000 W

Tukšgaitas ātrums 3400 min ^ -1

Griešanas platums 30 cm

Pļaušanas augstuma regulēšana 3 iestatījumi | 30-70 mm | ass ritenis

Savākšanas kastes tilpums 25 L

Riteņa diametrs priekšā 140 mm

Riteņa diametrs aizmugurē 140 mm

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu

Ar savām kolekcijām mēs cenšamies acumirklī apmierināt klientu vajadzības, tāpēc mēs apvienojam klasiskas formas ar oriģinālām, modes skatēs aizgūtām idejām, kā arī alternatīviem influenceru piedāvājumiem.

Caca.Lv

Tava Tehnika - Bieži uzdotie jautājumi

Interneta veikals TAVA-TEHNIKA piedāvā piegādi visā Latvijā 3 – 5 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram: Piegāde VENIPAK līdz adresei * samaksa par 9,99 EUR piegādi Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde pie OMNIVA pieņemšanas punkta * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39 x 38 x 64 cm Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde līdz pieņemšanas punktam CIRCLE K * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 10 kg Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde pasta nodaļā jebkurā Latvijas punktā Latvijas Pasta * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 20 kg Rīgā un visā Latvijas teritorijā Ievērojiet, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un mēs iestatīsim piegādes laiku. Speciāli pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).
Šobrīd apmaksāt var ar bankas pārskaitījumu, norādot Jūsu pasūtījuma numuru. Pēc veiksmīgas apmaksas Jūsu pasūtījums tiks pieņemts un Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts. Visu nepieciešamo informāciju Jūs saņemsiet pa e-pastu.
Iespējams, plašāku informāciju jautājiet mūsu interneta veikala konsultantam.