0
66 zīmoli (79) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Einhell GC-ET 4530 SET Elektriskais zāles trimmeris (3402022)

 • Pieejamība: Pieejams
 • Ražotāji Einhell
 • Modelis: 3402022
Šim produktam jūs varat saņemt aizdevumu.
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar konsultantu.

 • Īpaša cena:

  40,00€

  Vecā cena:

  45,00€

  Jūs ietaupīsiet:

  11%


Produkta garantija un serviss - 12 mēneši.
Cenas par preču piegādi, kas sver vairāk nekā 20 kg, var atšķirties!

Jūs varat aizpildīt kredīta pieteikumu uz šo produktu, jau tagad!

Produkta apraksts.

GC-ET 4530 elektriskais zāles trimmeris ir praktisks un ļoti spēcīgs rīks, kas palīdz jums radīt nevainojamu dārzu, grūti pieejamās dārza vietās. Šis rīks ir ļoti universāls, pateicoties tā motora galvai, kuru var pagriezt par 180 ° un noliekt četrās dažādās pozīcijās, lai lietotājam būtu ērti griezt gar vertikālām virsmām. GC-ET 4530 ir spēcīgs elektromotors. Ar regulējamu alumīnija teleskopisko garo rokturi un regulējamo papildu rokturi ir iespējama lietotājam draudzīga divu roku darbība un precīza pielāgošana jebkura auguma lietotājiem, tādējādi nodrošinot ērtu darbību. Korpuss un papildu rokturis ir izgatavoti no augstas kvalitātes, triecienizturīgas plastmasas. Lai perfekti un ērti apgrieztu malas, trimmerim ir praktisks malu veltnis visu veidu apmalēm. Pateicoties pilnībā automātiskajai auklas padeves sistēmai, auklu garums ir ērti pielāgojams un rada ļoti tīru griezumu. Praktisks aizargs nodrošina pareizo drošības attālumu no ziediem un palīdz saglabāt labu jūsu dārza izskatu. Kabeļa nospriegojums aizsargā zāles trimmera strāvas kabeli no bojājumiem, bet papildu aizsargapvalks aizsargā lietotāju no maziem priekšmetiem, kas tiek uzmesti, piemēram, akmeņiem vai šķembām. Komplektā ar 3 spolēm.

Strāvas padeve 230 V | 50 Hz

Jauda 450 W

Spoles apgriezieni 8800 apgr./min

Pļaušanas platums 300 mm

Auklas diametrs ir 1,4 mm

Auklas garums 10 m

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu

Ar savām kolekcijām mēs cenšamies acumirklī apmierināt klientu vajadzības, tāpēc mēs apvienojam klasiskas formas ar oriģinālām, modes skatēs aizgūtām idejām, kā arī alternatīviem influenceru piedāvājumiem.

Caca.Lv

Tava Tehnika - Bieži uzdotie jautājumi

Interneta veikals TAVA-TEHNIKA piedāvā piegādi visā Latvijā 3 – 5 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram: Piegāde VENIPAK līdz adresei * samaksa par 9,99 EUR piegādi Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde pie OMNIVA pieņemšanas punkta * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39 x 38 x 64 cm Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde līdz pieņemšanas punktam CIRCLE K * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 10 kg Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde pasta nodaļā jebkurā Latvijas punktā Latvijas Pasta * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 20 kg Rīgā un visā Latvijas teritorijā Ievērojiet, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un mēs iestatīsim piegādes laiku. Speciāli pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).
Šobrīd apmaksāt var ar bankas pārskaitījumu, norādot Jūsu pasūtījuma numuru. Pēc veiksmīgas apmaksas Jūsu pasūtījums tiks pieņemts un Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts. Visu nepieciešamo informāciju Jūs saņemsiet pa e-pastu.
Iespējams, plašāku informāciju jautājiet mūsu interneta veikala konsultantam.