0
66 zīmoli (79) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Uzlādes ierīce15A, 12/24V STROM (CB-15H)

  • Pieejamība: Pieejams
  • Ražotāji Strom
  • Modelis: CB-15H
Šim produktam jūs varat saņemt aizdevumu.
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar konsultantu.

  • 35,00€


Produkta garantija un serviss - 12 mēneši.
Cenas par preču piegādi, kas sver vairāk nekā 20 kg, var atšķirties!

Jūs varat aizpildīt kredīta pieteikumu uz šo produktu, jau tagad!

Parasti ar akumulatoru nerodas problēmas tad, ja ārējā gaisa temperatūra ir plusā. Dzinēja palaišana šādos apstākļos spēj nodrošināt akumulators, 

kas ir pielādēts tikai līdz pusei. Samazinoties gaisa temperatūru zem nulles, AKB ietilpību nekavējoties samazina no1.5 līdz 2 reizēm. 

Arī gada aukstajā laikā dzinēja palaišanai nepieciešama lielāka palaišanas strāva, jo motoreļļa karterā biezē un starterim ir grūtāk pārbaudīt kloķvārpstu.


 Mērķis: uzlādes ierīces ar svina skābēm 12/24 V akumulatori ļauj atjaunot iestādīto bateriju. Visas lādes ierīces komplektē ar kabeļiem un spailēm. 

Ir pieejami divi režīmi: ātrai un pakāpeniskai uzlādei. Pirmais ir paredzēts, lai darbotos līdz nullei nosēdušos akumulatoram. Otrais ir vajadzīgs pilnīgai uzlādes ciklam. Ērts rokturis, mazs svars un ergonomiskie parametri atvieglo ierīces transportēšanu. Iekārtas ir vienkāršas ekspluatācijā, un neprasa nekādas profesionālas 

zināšanas un prasmes;


Tīkla spriegums 1PH 230B


Tīkla frekvence 50/60 Hz


Jauda 300W


Izejas spriegums 12/24V


Izejas spriegums (ātra uzlāde) 20/12A


Uzlādes strāva 12/8A


Akumulatora Ah tilpums (min. ./макс.) 60-200


26 x 23 x 20 cm izmēri


Svars 4,1 kg


ĪPATNĪBAS:Normāla vai ātra uzlāde (Boost)


izturīgs, metāla korpuss aizsargā ierīci pret ārējiem bojājumiem;


ir iespēja vērot uzlādes gaitu ar iebūvētu ampērmetru;


vara tinums aizsargā no pārkaršanas;


pastāv izolētas klemmas drošam savienojumam.


12 mēnešu garantija

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods

Tava Tehnika - Bieži uzdotie jautājumi

Interneta veikals TAVA-TEHNIKA piedāvā piegādi visā Latvijā 3 – 5 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram: Piegāde VENIPAK līdz adresei * samaksa par 9,99 EUR piegādi Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde pie OMNIVA pieņemšanas punkta * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39 x 38 x 64 cm Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde līdz pieņemšanas punktam CIRCLE K * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 10 kg Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde pasta nodaļā jebkurā Latvijas punktā Latvijas Pasta * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 20 kg Rīgā un visā Latvijas teritorijā Ievērojiet, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un mēs iestatīsim piegādes laiku. Speciāli pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).
Šobrīd apmaksāt var ar bankas pārskaitījumu, norādot Jūsu pasūtījuma numuru. Pēc veiksmīgas apmaksas Jūsu pasūtījums tiks pieņemts un Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts. Visu nepieciešamo informāciju Jūs saņemsiet pa e-pastu.
Iespējams, plašāku informāciju jautājiet mūsu interneta veikala konsultantam.