0
66 zīmoli (79) Visā Latvijā Pasūtījuma maksājums

Dūmu Detektori FOXTER - 2 gab/komplektā

  • Pieejamība: Pieejams
  • Modelis: KEN100
Šim produktam jūs varat saņemt aizdevumu.
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar konsultantu.

  • 9,99€


Produkta garantija un serviss - 12 mēneši.
Cenas par preču piegādi, kas sver vairāk nekā 20 kg, var atšķirties!

Jūs varat aizpildīt kredīta pieteikumu uz šo produktu, jau tagad!

Dūmu detektors FOXTER no TAVA-TEHNIKA.LV.


J
a telpā izplatās dūmi, signalizē trauksmes signālu.

Dūmu detektoram ir trauksmes kontroles un kontroles poga. Komplektā ir arī stiprinājums un skrūves nostiprināšanai. Pārbaudiet savu sensoru reizi mēnesī, nospiežot kontroles pogu!

"Pārbaudes/izslēgšanas poga

-brīdinājums par tukšu akumulatoru

-"piemērots telpai, kuru platība ir līdz 30 kv. m

"darbojas ar 9V krona baterijām - komplektā ir

"signālskaņas skaļums 85 dB

Uzstādīšana: dūmu detektors jāuzstāda griestu centrā vismaz 0,5 metrus no sienas, lampām vai citiem šķēršļiem.

Daudzstāvu mājā katrā stāvā jābūt papildu sensoriem. Sensoru nevar izvietot vannas istabā, tiešā ventilācijas kanālu vai virtuves tuvumā, jo tur tiek veidoti tvaiki un gāzes, kas var radīt nepatiesu trauksmi.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods

Internet-veikals CACA.LV

Atvērt internet-veikalu

Ar savām kolekcijām mēs cenšamies acumirklī apmierināt klientu vajadzības, tāpēc mēs apvienojam klasiskas formas ar oriģinālām, modes skatēs aizgūtām idejām, kā arī alternatīviem influenceru piedāvājumiem.

Caca.Lv

Tava Tehnika - Bieži uzdotie jautājumi

Interneta veikals TAVA-TEHNIKA piedāvā piegādi visā Latvijā 3 – 5 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram: Piegāde VENIPAK līdz adresei * samaksa par 9,99 EUR piegādi Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde pie OMNIVA pieņemšanas punkta * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39 x 38 x 64 cm Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde līdz pieņemšanas punktam CIRCLE K * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 10 kg Rīgā un visā Latvijas teritorijā Piegāde pasta nodaļā jebkurā Latvijas punktā Latvijas Pasta * samaksa par piegādi 4,99 EUR līdz 20 kg Rīgā un visā Latvijas teritorijā Ievērojiet, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un mēs iestatīsim piegādes laiku. Speciāli pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).
Šobrīd apmaksāt var ar bankas pārskaitījumu, norādot Jūsu pasūtījuma numuru. Pēc veiksmīgas apmaksas Jūsu pasūtījums tiks pieņemts un Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts. Visu nepieciešamo informāciju Jūs saņemsiet pa e-pastu.
Iespējams, plašāku informāciju jautājiet mūsu interneta veikala konsultantam.